Bona Shehu

Bio

mundohu ti vlersosh njerzit , kur i ke pran jo kur ti humbasesh Dashurija dhe deshira jan dy gjera te ndryshme , jo gjithcka qe duam mud ta deshirojme , jo gjithcka qe deshirojme mun ta duam . Largesija nuk i ndan njerzit , ajo i ben te kuptojne sa duhen

Latest Insta posts

Current Online Auctions