Sara Elezi

Bio

Jep zemren dhe pastaj ?! Ta thyejne ne mijra copeza.....! Ben 1000 ndere dhe pastaj ?!! Te kujtojne vetem per gabimet....! Beson....dhe pastaj ?!! Pastaj te zhgenjejne....! Dhe te lendon fakti qe njerzit qe per ty ishin te rendesishem.....Ty nuk te kane konsideruar kurre te tille ! Ne jete do lendohesh gjithnje...ndaj duhet te mesosh te falesh, ! Te takon ty Te vendosesh se kujt do tja japesh besimin 2 here.....!

Latest Insta posts

Current Online Auctions