ALEXSSIA Lov

Bio

Mburresh Se Mashtrove I Femer ... Pyte Iher Motren Pse Esht Tu Qajt ... xD xP,. (*_*) Jam krenar ,toleroi,jam e vendosur,serioze dhe nuk kam frik nga askush.nk i trembem fjalve kritikave nk kam frik nga perballjet ,gjithashtu nk kam frik te them mendimin tim ashtu sic e ndjej ,dhe kur e ndjej!! nuk jam lajkatare,nk i behem servile askujt,nk lejoi te bejn servilin me mua.Nk me pelqei fjalet e thena pa i ndjer.nk trembem nga ngritja e zerit,,nk i shmangem sherrit,,ama as nk i them sherrit hajde; k kam turb te them "me fal",e pranoi me kenaqsi nji dor te zjatur per ndime,e dhuroi me kenaqsi nji buzqeshje,e them me ♥ FALEMINDERIT*,,Ama si cdo njeri une e kam 1piken te dobet,,Une kam frik nga GENJESHTRAT dhe ZHGENJIMET !!Di te fal por jo te harroi,dhe kjo ndoshta eshte e keqja,qe nuk harroi sa 1her,,edhe pse te them "te kam falur",,ZHgenjimi X mua do te thot,nje bileta "vetem vajtje "pa kthim,,se nuk kam turb te perplas deren pas shpine edhe ekam te veshtir te rifus ne ♥ dik qe e kam nxjerr me ceremoni nga ajo ...!!!

Latest Insta posts

Current Online Auctions