Ezmeralda Shahinasi

Bio

Te fle sonte nuk dua Te lutem rri zgjuar dhe ti me mua Ndoshta jo prane meje por ne telefon Zeri yt shpirtin ma qeteson Kam nje boshllek ketu ne zemer Ajo rreh fort sa thuhet nje emer Truri im vetem per ty mendon Shpirti im me ndjenjen po lufton Dicka brenda meje po me mundon Zemren ti po ma torturon Te thashe mos me bej te te dua Por ti e arrite pa me pyetur mua Ti me bere te te dashuroj Por kam frike se veten lendoj Te lutem ti mos me mashtro Se kjo zemra ime vetem ty te do Te lutem mos luaj ti me mua Me duaj ashtu si dhe une te dua Te ardhmen smund ta parashikoj Por dua qe jeten me ty ta kaloj Dua te jem ne krahet e tua Aty te plakem duke te thene TE DUA ♥

Latest Insta posts

Current Online Auctions