Kristi Preci

Bio

http://www.youtube.com/watch?v=dZ78qgMYEDs Plani i Zotit nuk perkon kurre me çka jemi dhe ç'ndjejme,por jam i sigurt se ai ka te drejte per te gjitha. - Paulo Coelho -

Latest Insta posts

Current Online Auctions