Olsa Latiqi Sokoli

Bio

And in the end, it's not the years in your life that count. It's the life in your years. "Mos u perpiq te jesh i l, suksesshem,perpiqu te jesh njeri me vlera!" "Nuk e dij cili eshte celesi i suksesit, por celesi i deshtimit eshte te mundohesh te kenaqesh cdokend'" "Ruaje mendjen kur përballesh me të pamendët! Mos e shfaq thellësinë para atij që kënaqet me cektësinë. Kush qendron në turbullirat e ujërave të cekëta, Nuk është i prirur ta besojë kthejlltësinë e ujërave të thella. ♥♥" Te cuditshem jemi ne njerezit, harrojme sa te medhenje jemi kur dashurojme e sa te vegjel kur urrejme!! Te jesh askush tjeter por vetem vetvetja, ne nje bote qe po mundohet aq shume dite e nate te te bej ty si cdo njeri tjeter, eshte beteja me e veshtire qe lufton, dhe vazhdon te luftosh. ♥ Ofendimi qe vie nga balta NUK te ben PIS! ;) " Teona shpirti mamit Mund të mërzitesha nga çdo gjë ,por sa shihja ata sy ngjyrë çokollatë, të mëdhenj që depërtonin brenda meje... Ishte një mrekulli më vete.. Orët, minutat, sekondat i kam vetëm për veten time, nëse ti do kohë nga koha ime, duhet të dish ta fitosh me sjelljen tënde, kohën e kohës sime..!

Latest Insta posts

Current Online Auctions