Argenta Heti

Bio

Kur te rritesh gjithcka qe ke bere do te te duket si 'budallek"...do kujtohesh per ate cunin qe te beri te qaje....per ate shokun/shoqen qe te tradhetoj....per ate noten e keqe qe morre ne shkolle...per ate presoren qe ishe e sigurt qe e kish inatin me ty....per fiksimin tend per tu lyer gjithmon e me teper....fiksimin per te pritur dashurine e vertete qe kurre sdo te vi... do te kujtohesh per netet e gjata qe kaloje duke qare...dhe 1000 netet e tjera qe kaloje verdalle me miqte e tu me te mire, ata qe sdo te te braktisin kurre...do te kujtohesh per rastet kur tregoheshe e padrejte kundrejt prinderve te tu dhe shoqeve te tua... do kuptosh qe ai cun nuk i meritonte lotet e tua...qe tualeti nuk te sherben ne jete,eshte me mire te kesh nje fytyre te paster...qe dashuria vjen atehere kur ti nuk e pret...qe te qaje per cdo gje nuk te hynte ne pune,por duhet te merrje situaten ne dore...qe miqte e vertete numerohen me gishta...do kuptosh qe ai cuni qe ti e kishe fiksim dhe e shikoje si fantastik nuk ishte dhe aq! do kuptosh qe prinderit e tu jane personat e vetme qe pavaresisht gjerave qe mund te besh do te te qendrojne gjithmone prane!!....por ndoshta tani eshte ende shpejt per ta kuptuar kete...heret e vone,kur te rilexojme keto fjale,do te themi...po,eshte e vertete :))

Latest Insta posts

Current Online Auctions