Xh Ana

Bio

Mos fli gjumë se ke kohë të flesh! ..Shijoje rininë se s'ke ku ta gjesh! Kërko dhe ëndrrën ..Dhe gjeje ..Vetë kërko ..Se ajo diku do të jetë! ..Mos vuaj nga njerëzit dhe bota! ..Jetoje jetën se ajo është e jotja !!

Latest Insta posts

Current Online Auctions